uczniowie wyróżnieni stoją w grupie z dyplomami
Mistrzowie recytacji!
W naszej szkole mistrzowie słowa z klas 1-8 mogli zaprezentować swój talent recytatorski w tych bardziej i mniej znanych utworach polskich autorów. Spośród dwudziestu trzech uczestników wyłoniono zwycięzców, którzy reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. Są to:
w kategorii klas I-III - Zuzanna Krawczyńska z kl. Ic, Franciszek Paradiuk z kl. 2c, Nina Nowak z kl. 3d,
w kategorii klas IV-V - Hubert Oflinda z kl. 4b, Brygida Budner-Frąc z kl. 4b, Tomasz Szymczak z kl. 4c,
w kategorii klas VI-VIII - Aleksander Dębiński z kl. 6d, Ewa Kosmala z kl. 7a, Karol Grabczyński z kl. 7b.
Gratulujemy wszystkim wrażliwości literackiej oraz chęci sięgania po literaturę piękną.
Więcej na naszym Facebbok