REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Trwa Rekrutacja uzupełniająca do klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025.

* Wniosek o przyjęcie dziecka kliknij tutaj

* Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu kliknij tutaj

Znajdziesz nas na Facebook

Zaprszamy serdecznie do SP1!

Szanowni Państwo,
Urząd Miejski w Szprotawie prowadzi badanie na temat jakości życia, aktywności społecznej i potrzeb mieszkańców, związanych z korzystaniem z różnych usług w naszej gminie.
W związku z tym chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat kilku zagadnień ważnych dla naszej społeczności, a także konkretnych działań, które powinny zostać zrealizowane w naszej gminie w okresie najbliższych kilku lat.
Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wyniki będą prezentowane w formie zbiorczych zestawień statystycznych (np. wykresów i tabel).
Prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza - odpowiedzi na poszczególne pytania należy zaznaczyć lub wpisać tekst odpowiedzi. Pytania są zamieszczone na kilku kolejnych stronach. Po wypełnieniu wszystkich pytań na danej stronie, proszę kliknąć przycisk DALEJ. Jeśli nie może Pan(i) przejść dalej, proszę sprawdzić, czy
udzielił(a) Pan(i) odpowiedzi na wszystkie pytania.

ANKIETA >>>

ANKIETA do wydruku >>>

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu! Prosimy o wypełnienie ankiety najpóźniej do piątku 26 kwietnia 2024 roku.

Joomla ikona
5 kwietnia, w Szprotawskim Domu Kultury odbyły się Eliminacje Powiatowe w ramach Lubuskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży PRO-ARTE 2024. Nasza szkoła reprezentowana była przez uczniów: Hannę Konczalską, Davida Lubomskiego z kl.5A oraz Brygidę Budner-Frąc z kl.4B
Do Eliminacji wojewódzkich nominację otrzymała Brygida Budner-Frąc.
Gratulujemy!

Obejrzyj nasz szkolny Facebook

Szanowni Państwo!

Informujemy, że z dniem 03.04.2024 r. zmieni się wykonawca odpowiedzialny za catering w szkole, będzie to Firma Usługowa Paweł Sendecki, ul. Kościelna 26 A, 67-320 Małomice. Podwykonawcą firmy, czyli osobą odpowiedzialną za przygotowanie i dostarczanie posiłków, pozostanie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jan Nawratil ul. Szkolna 10, 59-726 Świętoszów, czyli obecny wykonawca.

Cena posiłków nie zmienia się, jest to 9,00 zł za jeden dzień.

Uwaga. W przypadku nieobecności dziecka w szkole (jeden i/lub więcej dni) rodzic zobowiązany jest poinformować o tym dzień wcześniej do godz. 14:00 sekretariat szkoły poprzez e-dziennik (dotyczy obiadów płatnych oraz finansowanych z OPS).

Rodziców prosimy o pobranie nowej deklaracji w sekretariacie szkoły lub na e-dzienniku i dostarczenie podpisanego dokumentu do sekretariatu najpóźniej do 05.04.24 r. (piątek) lub przesłanie skanu na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nieobecność dziecka w szkole w dniu 03.04 należy zgłosić do 02.04 do godz. 14:00 poprzez e-dziennik do sekretariatu szkoły.

Joomla ikona
Miło nam poinformować, że w konkursie wiedzy pożarniczej, który odbył się dzisiaj w Wiechlicach, Błażej Stempniewicz zdobył I miejsce, zaś II miejsce wywalczył Mateusz Kopciuch. Chłopcy będą reprezentować nas w konkursie powiatowym.
Natomiast Jakub Sobański uplasował się na IV miejscu.
Serdecznie gratulujemy naszym chłopcom i trzymamy mocno kciuki w kolejnych zmaganiach.
Zapraszamy na szkolnego Facebooka