11 szprotawa herb

Selfie na miarę nagrody!

self1

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie otrzymała wyróżnienie w konkursie Selfie+ w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. 8 stycznia br. na PGE Narodowym w Warszawie  odbyła się ceremonia wręczania nagród, podczas której p. S. Kijanka i p. A. Drewniak  odebrały wyróżnienie oraz nagrodę w postaci kamery GoPro z rąk ekspertów FRSE.  Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji nauczycielki wzięły też udział w sesjach tematycznych oraz spotkaniach z ekspertami Narodowej Agencji Programu Erasmus+.  Dzieje się to wszystko, za sprawą realizowanego  w naszej szkole projektu pt. „Szkoła marzeń - nauka daje moc” w ramach programu Erasmus+.

self2self3self4

Nasza lokalizacja

Nasz kanał YouTube

proocent

Search