11 szprotawa herb

Życzenia na ferie

ferie22

 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

   Nadszedł czas zasłużonych ferii zimowych. Z tej okazji, życzymy Wam, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak prosimy, by nigdy nie opuszczał Was, drodzy Uczniowie, zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Dobrze odpocznijcie, by nabrać sił i motywacji do dalszej nauki w nowym półroczu.

Nauczycielom i Pracownikom dziękujemy za dobrze spełnione obowiązki i również życzymy miłego odpoczynku.

Wszystkim życzymy bezpiecznych, pięknych i niezapomnianych ferii.

Jadwiga Zarzeczna-Rosół

Monika Rogalińska

Search