11 szprotawa herb

Mistrzowie Matematyki z 7a we Wrocławiu

Wr1

 

Uczniowie klasy 7a wybrali się na wycieczkę do Wrocławia, która była nagrodą za ich sukcesy matematyczne - w konkursie Matematyka Bez Granic zdobyli II miejsce w rejonie lubusko-zachodniopomorskim i IV. lokatę w Polsce. Dzięki nagrodzie finansowej ufundowanej przez Burmistrza Szprotawy uczniowie mogli wzbogacić program wycieczki o dodatkowe atrakcje. Odwiedzili Ogród Zoologiczny, w którym mieli okazję podziwiać największą w Polsce kolekcję zwierząt. W Afrykarium obserwowali wodny świat z akrylowego tunelu, a wędrując po dżungli, spotkali krokodyle i manaty. Spacerując po Starym Mieście, podziwiali Wrocławski Rynek, któremu uroku dodają psotne krasnale. Zobaczyli również miasto z innej perspektywy podczas rejsu statkiem po Odrze.
Przed uczniami w tym roku szkolnym kolejne wyzwania, nie tylko matematyczne. Trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć w Galerii

Wr2Wr3Wr4

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

Search