11 szprotawa herb

Bijemy rekord Polski z Erasmusem+

biegera1

 

24 września nasza szkoła dołączyła do Ogólnopolskiej Akcji V Bieg Erasmusa organizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. W tym roku bieg odbył się w formie rywalizacji zdalnej drużyn sztafetowych pod hasłem „Bijemy rekord Polski!” W zawodach wzięli udział nauczyciele realizujący projekt pod hasłem ”W szkole marzeń – nauka daje MOC!” w ramach programu Erasmus+. Zadaniem uczestników biegu było przebiegnięcie jak najdłuższego dystansu w ciągu godzinnej rywalizacji. Bieg odbył się na nowym szkolnym boisku. Po godzinnej rywalizacji i podliczeniu wyników poszczególnych zawodników drużyna dobiegła do METY. Wynik w formie elektronicznej został przesłany do organizatorów biegu. Na zakończenie uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami i gadżetami. My już wiemy, że widzimy się za rok ponownie na STARCIE! To była świetna zabawa…

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

13 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search