11 szprotawa herb

Dorota Czernisz-Jaworska - Malta

Dorota Czernisz-Jaworska - nauczyciel techniki, plastyki, wychowania fizycznego

Kurs: GSE Gateway School of English (Malta)

Termin: czerwiec - lipiec 2021

W ramach projektu Erasmus + wybrałam Maltę. Kurs odbywał się w szkole językowej GSE Gateway School of English. Umiejscowienie szkoły było z dala od centrum, co nie przeszkadzało w zwiedzaniu wyspy. Udział w kursie językowym był dla mnie wyzwaniem, jednak bardzo pomocna okazała się grupa nauczycielek z którymi miałam przyjemność wyjechać na szkolenie. Zajęcia odbywały się w grupie, co stworzyło warunki do komunikowania się oraz zdobywania praktycznych umiejętności językowych. W mojej grupie uczyły się osoby, które pochodziły z różnych krajów, np. Chin, Francji, Japonii, Hiszpanii, Włoch, Kolumbii. Dzięki tej różnorodności, uczestnicy kursu mieli okazję, żeby poznać historię i zwyczaje innych krajów. Ciekawym doświadczeniem była obserwacja metod pracy nauczyciela, z którym miałam zajęcia. Oprócz kursu językowego udało mi się zwiedzić wiele ciekawych miejsc na Malcie oraz zobaczyć wyspę Gozo, która zrobiła na mnie osobiście niesamowite wrażenie. Sam wyjazd był dla mnie przygodą życia, a wspomnienia z wyjazdu zatrzymam w pamięci na całe życie.

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search