11 szprotawa herb

Bezpłatne zajęcia koszykówki dla dziewcząt

SMOK22

Przed nami rozpoczęcie nowego sezonu szkolnego 2021/2022. Zapewne wielu z rodziców zastanawia się, jakie zajęcia sportowe wybrać dla swoich pociech. Od 5 lat w Szprotawie dzięki współpracy Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie i Polskiego Związku Koszykówki działa z powodzeniem Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki. Z zajęć sportowych w ramach programu SMOK skorzystało już kilkaset dziewcząt ze wszystkich szkół podstawowych z gminy Szprotawa i okolic. Tym razem starujemy już 2 września. Zajęcia są bezpłatne, a dzieci, które chcą rozwijać swoje sportowe pasje mają możliwość dzięki współpracy z KS Szprotawia Szprotawa uczestniczyć we współzawodnictwie klubowym, obozach sportowych, turniejach itp. Dajemy szansę wszystkim. Każda dziewczynka w wieku 7-15 lat może grać i bawić się w koszykówkę, a przy tym podnosić swoją sprawność, pewność siebie i uczyć się podstaw tej wspaniałej gry.

Rozpoczynamy zapisy. Harmonogram zajęć poniżej (kliknij grafikę). Wystarczy zgłosić się do trenerów na zajęcia i wypełnić deklarację zgłoszenia.

Zapraszamy.

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search