11 szprotawa herb

Szóstoklasiści przekraczają międzynarodowe matematyczne granice!

mbg21

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 6a pod opieką Pani Doroty Semenowicz zostali laureatami Międzynarodowego Konkursu „Matematyka bez granic”, zdobywając II miejsce w rejonie lubusko-zachodniopomorskim i IV miejsce w kraju, pokonując tym samym ponad 180 klas w swojej kategorii wiekowej. Konkurs „Matematyka bez granic” organizowany jest pod auspicjami Rady Europy i swym zasięgiem obejmuje ponad 20 krajów. W Polsce patronat nad nim objęło Polskie Towarzystwo Matematyczne. To międzynarodowe współzawodnictwo ma niespotykaną formę, gdyż startują w nim całe klasy, a uczniowie rozwiązują zestaw zadań, w tym jedno zadanie w języku obcym. Podczas tych zmagań (rozgrywanych na czas) liczy się umiejętność współpracy i podziału zadań w grupie oraz pomysłowość, wyobraźnia, zdolności językowe i plastyczne. Konkurs od lat cieszy się wielką popularnością wśród uczniów i nauczycieli całego kraju. W Polsce w bieżącej edycji uczestniczyły 422 klasy, w tym również cztery inne klasy z naszej szkoły – kl. 6e, 7c, 7fg, 8a.
Gratulujemy wszystkim klasom i ich opiekunom!

mbglogo21

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

13 październik 2021
13 październik 2021
13 październik 2021

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search