11 szprotawa herb

Kangur Matematyczny rozstrzygnięty!

kang0

W czwartek 22 kwietnia 2021 r uczniowie naszej szkoły z klas II-VIII wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Konkurs w regionie zielonogórskim odbył się już po raz dwudziesty dziewiąty. Organizatorem na terenie Polski jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych. Główną ideą konkursu jest popularyzacja matematyki wśród młodzieży szkolnej w celu przełamania powszechnej do niej niechęci. Każdy z uczestników otrzymał układankę przestrzenną w formie breloczka.
Najwyższą lokatę, czyli wynik bardzo dobry zdobyła Maria Szymczak z kl.6a. Zaszczytne miejsce II, czyli wyróżnienie otrzymało 5 uczniów: Nikodem Miodek z kl. 2a, Nikodem Chrupalla i Oliwier Makuch z kl. 2d oraz Filip Załupski z kl. 6a i Jakub Borczyk z kl. 7a.
Gratulujemy serdecznie wyróżnionym uczniom, a wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych potyczkach matematycznych!

kang1

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search