11 szprotawa herb

Nagroda w konkursie na Szkolne Kluby Liderów Pozytywnego Myślenia

pozyt1

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie została nagrodzona w konkursie na plan Szkolnego Klubu Liderów Pozytywnego Myślenia w ogólnopolskim projekcie MYŚLĘ POZYTYWNIE.

    Nagrodzony plan odpowiada na potrzeby współczesnego społeczeństwa, w którym istotne staje się wspieranie zdrowia i potencjału psychicznego dzieci i młodzieży, w obliczu wielu nowych zagrożeń, wynikających z postępu cywilizacyjnego.

    Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie  od stycznia 2018 roku bierze udział w programie certyfikacji szkół Szkoła Pozytywnego Myślenia realizowanym w ramach projektu MYŚLĘ POZYTYWNIE. Zostaliśmy włączeni do wyjątkowego grona placówek, które współpracują z Instytutem Edukacji Pozytywnej nad wspieraniem zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Projekt współfinansowany jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Po akceptacji planu przez ekspertów Instytutu Edukacji Pozytywnej, Klub Liderów Pozytywnego Myślenia rozpoczyna swoją przygodę.

    Chcemy obudzić w uczniach, rodzicach, nauczycielach radość, ponieważ mamy miliony powodów do uśmiechu. Warto zarażać optymizmem ludzi wokół siebie. Przeciw smutkom, nudzie i narzekaniu należy wytoczyć ciężkie działa pozytywnego myślenia. Będziemy ćwiczyć ciało i pozytywne myślenie. W głowach mamy plany i motywację do nowych wyzwań - mówią pierwsi członkowie KLUBU.

     Tuż przed feriami członkowie klubu wybrali się na poszukiwanie zimy do stolicy polskiego narciarstwa biegowego – Jakuszyc. Pod opieką wyspecjalizowanych instruktorów uczniowie doskonalili jazdę na nartach biegowych. Stojąc, leżąc, biegnąc, idąc, w różnych pozytywnych odsłonach, uczniowie odkrywali tajniki jazdy na biegówkach.

Więcej zdjęć w naszej Galerii

pozyt2pozyt2pozyt3

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nasz kanał YouTube

proocent

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2021 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search