Nasza szkoła jest OK – kolejne szkolenie

Już na stałe do szkolnego kalendarza wydarzeń wpisane zostały warsztaty szkoleniowe naszych nauczycieli w ramach Oceniania Kształtującego, które tym razem odbyły się 15 listopada. Grupa nauczycieli, po kilkutygodniowej pracy z celami lekcji i kryteriami sukcesu, wymieniła się spostrzeżeniami i doświadczeniami z prowadzonych zajęć. Dodatkowo określiła sukcesy i trudności we wprowadzaniu tych podstawowych elementów nauczania okeyowego. Szkolne liderki programu „Szkoły Uczącej Się” przedstawiły koleżankom i  kolegom sposoby monitorowania i podsumowania procesu osiągania celów i kryteriów sukcesu do lekcji, które nauczyciele będą wprowadzać jako kolejny element okeyowych lekcji. Spotkanie jak zawsze przyniosło zebranym wiele satysfakcji, dostarczyło nowych pomysłów i utwierdziło w przekonaniu, że dobro ucznia jest najważniejsze.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search