Dlaczego kryteria sukcesu są tak ważne?

Nasze liderki Olga Tórz-Wciórka i Grażyna Mirowska realizowały zadania z kolejnego modułu CRS1 „Oceniania Kształtującego”, którego głównym tematem były kryteria sukcesu do zadań edukacyjnych, sprawdzianów i zadań domowych. Zorganizowały spotkanie szkoleniowe dla naszych nauczycieli, podczas którego przedstawiły najważniejsze założenia kryteriów sukcesów podnoszących efektywność nauczania i uczenia się. Podały również przykłady dobrze sformułowanych kryteriów do zadań edukacyjnych i sprawdzianów. Nauczyciele uświadomili sobie, że jasne i spójne z celem lekcji wyznaczniki sukcesu pozwolą uczniom dobrze wykonać polecenie oraz odpowiednio przygotować się do sprawdzianu lub kartkówki. Przedmiotowcy w małych grupach sami formułowali kryteria sukcesu, wymieniali się doświadczeniami, proponowali własne rozwiązania, co ułatwiło im zrozumienie tematu. Poprzez zajęcia praktyczne i tak poprowadzone warsztaty, każdy mógł lepiej poznać zagadnienia związane z formułowaniem kryteriów sukcesu do lekcji i sprawdzianów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search