11 szprotawa herb

Sukcesy szkolne

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie została zakwalifikowana do elitarnej grupy 20 szkół (ze zgłoszonych ponad 400) i dostała się do pilotażowego projektu "Szkoła dla innowatora". Inicjatorami projektu są Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. 


puchar

Wyróżnienie dla SP1 w ogólnopolskim konkursie Selfie+ w kategorii „Twój projekt w jednym ujęciu” organizowanym przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. Udział w konkursie związany jest z realizacją w naszej szkole projektu pt. „Szkoła marzeń - nauka daje moc” w ramach programu Erasmus+.


puchar

Grupa uczniów ze szkolnego Klubu Młodych Odkrywców zdobyła tytuł laureata za projekt Bryłkorotation w ogólnopolskim konkursie „Nauka dla Ciebie” zorganizowanym przez Centrum Nauki Kopernik oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom i finalistom odbyła się 19 września w auli CNK w Warszawie. Oprócz prestiżowego tytułu, szkoła otrzymała nagrodę finansową w wysokości 6000 zł, zestaw pomocy dydaktycznych i gier, uczniowie z grupy projektowej atrakcyjne nagrody rzeczowe, a grupa 50 uczniów uczestniczyła dwudniowej darmowej wycieczce do Warszawy.


puchar

Uczniowie SP1 należący do programu Szkolnej Kasy Oszczędności otrzymali Brązowe Odznaki oraz Nagrodę III stopnia w ogólnopolskim konkursie za aktywną działalność i systematyczne prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Do udziału w konkursie prowadzonym przez PKO Bank Polsk zgłoszonych było pół tysiąca placówek z całego kraju.


 POWRÓT

Search