DZIAŁANIA KALAREPOŁAKÓW W PROJEKCIE „ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM’ ZOSTAŁY POTWIERDZONE.

Klasa 2a, przystapila do projektu, podczas którego uczniowie „Kalarepołaki” ,wykonali wiele zadań  zdobywając nową wiedzę, którą chętnie dzielili się z całą społecznością szkolną.Realizacja poszczególnych zadań miała na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez zmianę złych nawyków żywieniowych i zachęcanie do zwiększonej aktywności fizycznej.W ramach kampanii promocyjnej zorganizowano wystawę  prac plastycznych dzieci  „Jestem Siłaczkiem”, wywieszono  plakat z propozycją zabaw i gier promujących aktywność na korytarzu oraz przygotowano gazetkę na korytarzu „Poznaj Siłaczka i Słabeuszka’” – prezentującą jak odżywianie oraz aktywność wpływa na nasz organizm. Dla wszystkich rodziców w szkole przygotowana została gazetka informacyjna „Zdrowe inwestycje – rodzice na Start’. Dla uczniów zorganizowano Aktywną Przerwę.  Dzieci wykonały zdrowe i kolorowe kanapki oraz sałatki owocowe, częstowały wszystkich uczniów oraz dorosłych podczas przerwy  – promując zdrowe śniadanie, odwiedzali poszczególne klasy z Siłaczkiem i Słabeuszkiem czytając wierszyki o danej postaci,  uświadamiając,  jak ważne jest zdrowe  odżywiania, picie wody oraz aktywności fizyczna dla naszego zdrowia , lepszego samopoczucia oraz nauki. Udział w projekcie wpłynął na podniesienie wiedzy i świadomości zdrowego stylu życia w klasie II a , a także wszystkich uczniów w szkole oraz rodziców.

Nasza lokalizacja

Najnowsze Wiadomości

Nie zapomnij!

kartka kon

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2019 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search