OSTATNI DZWONEK

Ostatnie dni roku szkolnego 2018/2019 przebiegały pod hasłem POŻEGNANIE. Wszyscy, zarówno dyrekcja, nauczyciele, jak i uczniowie przygotowywali się do zamknięcia kolejnego etapu edukacyjnego.

Dnia 17 czerwca 2019 r. uroczyste zakończenie roku szkolnego przeżywały klasy trzecie szkoły podstawowej. Zakończyły one etap edukacji wczesnoszkolnej. Przed nimi  nowi nauczyciele, nowe przedmioty i nowe zmagania w  kolejnych klasach.

Dnia 18 czerwca 2019 r. uroczyście  żegnaliśmy uczniów klas ósmych – już teraz absolwentów szkoły podstawowej oraz uczniów klas trzecich gimnazjum – ostatnich absolwentów gimnazjalnych. Jak wszyscy wiemy, miniony rok szkolny zamyka istnienie gimnazjów w polskiej szkole.

W środę 19 czerwca 2019 r. wszyscy uczniowie na ostatniej już uroczystości szkolnej odebrali swoje świadectwa i uzyskali promocję do następnej klasy.

Uroczystości  szkolne przebiegały niezwykle podniośle. Były liczne przemówienia, zarówno Dyrektor szkoły, jak i Burmistrza oraz innych zaproszonych gości. Wszyscy wygłaszali słowa gratulacji i podziękowań, które mieszały się z dumą, radością, satysfakcją i ,co tu kryć, smutkiem, który zwykle jest towarzyszem pożegnań. Uczniowie w trakcie uroczystości odbierali z rąk Dyrektor szkoły dyplomy, nagrody, stypendia, wyróżnienia, medale. Nagród było bez liku. Szkoła pożegnała naprawdę zdolnych i dobrze przygotowanych do dalszego etapu edukacyjnego uczniów.

Ostatnim punktem tych uroczystych spotkań był program artystyczny, który zadumę i refleksję zamienił w humor i śmiech do łez.

Teraz upragniony czas odpoczynku. Gratulujemy wszystkim uczniom, życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Absolwentom pomyślności, pozostałym uczniom -  do zobaczenia we wrześniu z nową energią do nowej pracy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search