„MŁODZI – PRZYSZŁOŚĆ MIASTA ”

21 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr1 w Szprotawie odbyło się po raz trzeci spotkanie uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum z burmistrzem Mirosławem Gąsikiem , vice-przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Skawińskim, Naczelnikiem Wydziału Oświaty i Spraw Obywatelskich – Dorotą Grzeszczak oraz radnymi Szprotawy- Małgorzatą Łazarczyk Józefem Rubachą, Szymonem Matuszewskim oraz Maciejem Siwickim pod hasłem „MŁODZI-PRZYSZŁOŚĆ MIASTA””
W pierwszej części uczniowie zaprezentowali zebranym sondę filmową pn: „Czego mieszkańcy Szprotawy oczekują od swoich radnych”. Po wprowadzeniu do tematu, zaproszeni goście, dokonali autoprezentacji, w, której przybliżyli swoją osobę na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej.
Druga część spotkania przeznaczona była na pytania uczniów do przybyłych gości, a były one różnorodne - dotyczyły głównie pracy i działalności radnych, a także rozwoju infrastruktury miasta i gminy .
Głównym celem całego przedsięwzięcia było przedstawienie młodzieży funkcjonowania samorządu miejskiego i gminnego , a także zapoznanie władz samorządu lokalnego z problemami i oczekiwaniami dzieci i młodzieży.
Spotkanie przebiegło w bardzo inspirującej i interesującej atmosferze i zakończyło się wspólnym zdjęciem.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search