Nauczyciele i uczniowie z kl.VI a z SP1 Szprotawa w finale ogólnopolskiego konkursu "Nauka Dla Ciebie"

Konkurs „Nauka dla Ciebie” jest realizowany i finansowany w ramach wspólnego Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik. Celem konkursu jest rozwój wiedzy nauczycieli na temat tworzenia pomocy edukacyjnych oraz metod aktywizacji uczniów do samodzielnego przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów.

Nauczyciele prowadzący w szkole Kluby Młodych Odkrywców oparte na metodzie badawczej zgłosili projekt pomocy naukowej z zakresu matematyki i fizyki, pomysł spodobał się komisji konkursowej (19,17 pkt na 23 możliwych i zajmuje V miejsce po II etapie). Kolejne etapy konkursu to  Letnia Szkoła Prototypowania oraz najważniejszy - wykonanie opisanej pomocy edukacyjnej oraz zastosowanie jej w praktyce, a także nagranie około 3-minutowego materiału wideo (film) dokumentującego realizację działań. Stworzona pomoc edukacyjna powinna być samodzielnie opracowana i prezentować zjawisko z dziedziny nauk przyrodniczych lub ścisłych. Warto zaznaczyć, że jest o co walczyć. Zwycięska szkoła otrzyma nagrodę finansową , a dla 50 uczniów zostanie zorganizowana wycieczka do Warszawy, która będzie połączona z uczestnictwem w Gali Finałowej Konkursu oraz zwiedzaniem miasta i wizytą Centrum Nauki Kopernik. Powodzenia młodzi konstruktorzy!

https://naukadlaciebie.gov.pl/wyniki-ii-etapu-konkurs-nauka-dla-ciebie/

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Prywatność i ciasteczka

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej strony czuli się bezpiecznie. Poniżej przedstawiamy Politykę prywatności odnoszącą się do tzw. plików Cookies.

1. Kiedy wchodzisz na naszą witrynę, na dysku Twojego komputera mogą być zapisywane tzw. ciasteczka (ang. cookies), czyli niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez nasz serwer albo serwer Google
2. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyłanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w żaden sposób nie przetwarzamy.
3. Oprócz ciasteczek wysyłanych z naszego serwera za pośrednictwem naszych witryn wysyłane są cookies firmy Google, które służą dopasowaniu reklam wyświetlanych w modułach Google do Twoich zainteresowań.
4. W każdym momencie możesz wyłączyć możliwość zapisywania wszystkich lub niektórych ciasteczek poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.
5. Jeżeli zdecydujesz się na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie będzie możliwe korzystanie z niektórych treści i usług udostępnianych w naszych witrynach, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie ciasteczek nie    powoduje natomiast braku możliwości przeglądania stron .
JAK WYŁĄCZYĆ CIASTECZKA

 w przeglądarce Firefox

 w przeglądarce Opera

 w przeglądarce Internet Explorer

 w przeglądarce Safari

w przeglądarce Chrome

Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego (telefon, smartfon, tablet), zapoznaj się z opcjami dotyczącymi ochrony prywatności w dokumentacji na stronie internetowej producenta Twojego urządzenia.

©2020 Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Search